Blog > Komentarze do wpisu

Urodziny Prezydenta Wałęsy...

Wszystko co miłe szybko się kończy, ale mając w perspektywie  TAKIE  wydarzenie, bez wyrzutów sumienia opuściłam kochane Żuławy i wróciłam do Warszawy. Nieczęsto się zdarza uczestniczyć w wielkich wydarzeniach, na których bywają Wielcy tego świata, a być jeszcze w dodatku jego gospodarzem i organizatorem ... to pozostaje tylko w sferze marzeń, na ogół niezrealizowanych. Ale jak to w życiu bywa, czasem nierealne staje się realne i tak było w tym przypadku. 

Mieliśmy nieprawdopodobny zaszczyt gościć w naszych skromnych progach hotelu Mazurkas w ramach cyklicznych imprez Forum Humanum Mazurkas Pana Prezydenta Lecha Wałęsę z małżonką Danutą. Okazją były 72 urodziny Jubilata, które zgromadziły wiele ważnych osobistości ze świata polityki, nauki i kultury, a niewątpliwie najważniejszym punktem programu było wystąpienie wyśmienitego gościa Pani Premier naszego rządu Ewy KOPACZ, która w niezwykle ciepłych słowach złożyła Jubilatowi serdeczne życzenia. Wiele by opowiadać, bo działo się wiele. Były życzenia od przyjaciół, współpracowników, artystów polskich scen oraz piękny koncert Chóru Filharmonii Narodowej pod dyrekcją profesora Henryka Wojnarowskiego. Nie mogło również zabraknąć wystąpienia samego Prezydenta, który jak zwykle z wielką swadą i poczuciem humory odniósł się do swojego święta, dziękując wszystkim za serdeczne życzenia.

Odśpiewane przez całą sale przy pomocy Chóru Filharmonii Narodowej  "Sto lat" uświetnił tort- gigant już tradycyjnie kończący każde Forum Humanum, tym razem XVIII.  Tradycyjny był też bankiet, podczas którego niestrudzona para prezydencka pozowała gościom do zdjęć. 

Piękny wieczór, przesympatyczni goście i miła atmosfera.  Nie ukrywam, że było to wielkie przeżycie dla mnie, dla mojego męża i wszystkich pracowników firmy.

Zastanawiamy się kogo teraz zaprosić następne XIX Forum Humanum Mazurkas....

 środa, 30 września 2015, irenka601

Polecane wpisy